Kategorie
Aktualności

Miejsce w kuchni

Wystarczy wymyślić własny projekt kuchni i skonsultować go z naszymi specjalistami. Kuchnia to bardzo ważne miejsce, w którym spędza się czas. Ważne, aby kuchnia była dostosowana do potrzeb jej użytkowników.

Kuchnia to bardzo ważne miejsce i powinna być odpowiednio zaprojektowana. Przestrzeń w kuchni powinna być wykorzystana w optymalny sposób, aby bez problemu zamontować tam sprzęty kuchenne.

Kategorie
Aktualności

Pomysły na wnętrza kuchni

Odpowiednio wykonana kuchnia to idealne rozwiązanie dla wszystkich wymagających klientów. Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu kuchni od wielu lat, a nasze projekty są słynne w całym kraju. 

Nasza firma specjalizuje się w wykonywaniu najwyższej jakości mebli kuchennych. Powstają one z najlepszych surowców. Wykonywany salon przez profesjonalistów z długoletnim doświadczeniem. Nasza firma oferuje tylko najwyższej jakości produkty. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i spełniamy ich oczekiwania.

Kategorie
Aktualności

Duża i nowoczesna kuchnia

Duża i nowoczesna kuchnia może okazać się wyzwaniem. Nasi projektanci kochają wyzwania projektowe. Kuchnia to centralne miejsce każdego mieszkania lub domu.

W kuchni przygotowuje się posiłki, napoje, drinki, smakołyki i spędza sporo czasu. W kuchni powinny być duże i nowoczesne meble. Nasza firma robi właśnie takie meble.

Kategorie
Aktualności

Rewolucja w kuchni – zmiana mebli

Jeżeli chcesz dokonać ważnych zmian w kuchni i chcesz dokonać wymiany mebli kuchennych to zapewne szukasz odpowiedniej firmy która miałaby się tym zająć. Zgłoś się do naszej firmy. Realizujemy indywidualne kuchnie na zamówienie. Pomożemy Ci w spełnieniu marzeń o idealnej kuchni.

Działamy wiele lat w branży. Znamy jej realia i potrzeby. Jesteśmy wstanie dostarczyć Tobie kuchnię o jakiej marzysz. Mamy spore możliwości i duże doświadczenie. Nasze kuchnie wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Dbamy o każdy szczegół przez co nasze kuchnie są wyjątkowe i niepowtarzalne.

Kategorie
Aktualności

Nieduża kuchnia

Nieduża kuchnia to taka gdzie jesteś wstanie przygotować wszystko jednak przestrzeń jaką masz do dyspozycji jest ograniczona. Jak odpowiednio zaprojektować kuchnię aby była funkcjonalna?

Z pomocą przychodzi nasza firma która już od wielu lat zajmuje się realizacją kuchni na zamówienie. Przygotowujemy różne kuchnie dla naszych klientów. Podejmiemy się każdego zlecenia – meble nie mają przed nami “tajemnic”!

Kategorie
Aktualności

Zalety kuchni na wymiar

Kuchnia na wymiar jest idealnym rozwiązaniem dla perfekcjonistów, ceniących dobry design.

Pozwól nam wykonać swój projekt kuchni, nasi stolarze zadbają o profesjonalne wykonanie Twoich mebli na zamówienie.

Oferujemy najwyższą jakość realizacji zabudowy kuchennej na wymiar. Skontaktuj się z naszym studiem i spełnij marzenia o idealnej kuchni!

Kategorie
Aktualności

Jak zlecić wykonanie kuchni na zamówienie?

Bardzo prosto – zadzwoń do nas i powiedz jakie masz oczekiwania. Umówimy się na pomiar, spiszemy wszystkie Twoje uwagi i zrobimy wycenę. Jeżeli na nią przystaniesz to przystąpimy do przygotowania projektu.

Jeżeli projekt Twojej nowej kuchni będzie Ci odpowiadać to zajmiemy się produkcją mebli kuchennych. Na koniec wszystko zmontujemy w mieszkaniu lub domu. Proste, prawda?!

Kategorie
Aktualności

Doświadczenie w produkcji mebli

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji mebli na zamówienie. Można powiedzieć, że branża meblarska nie ma przed nami tajemnic.

Łączymy sprawdzone techniki stolarskie z nowoczesnymi systemami i akcesoriami. Daje to połączenie idealne ponieważ meble są wygodne, praktyczne a jednocześnie trwałe i ładne. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

Kategorie
Aktualności

Jak wygląda produkcja mebli na wymiar

Produkcja mebli na wymiar wbrew pozorom do łatwych nie należy. Jest to bardzo skomplikowany proces w którym liczy się każdy milimetr. Nasza firma dysponuje nowoczesną linią produkcyjną. Przygotujemy kuchnię idealną dla Ciebie i dla Twoich potrzeb.

Na krakowskim rynku meble na wymiar działamy już bardzo długo. Zrobiliśmy już wiele kuchni dla naszych klientów i wciąż chcemy robić kolejne. Lubimy naszą pracę i cieszymy się szczęściem naszych klientów w momencie kiedy widzą pierwszy raz swoją nową kuchnię. Zapraszamy!

Kategorie
Aktualności

Wyjątkowe meble na wymiar

Realizujemy wyjątkowe meble na wymiar. Jeżeli chcesz mieć unikalny mebel dostosowany tylko do Ciebie to zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się wszystkim – od projektu po produkcję a na montażu kończąc.

Zleć wykonanie Twoich mebli doświadczonej firmie. Wiemy jak obsłużyć Twoje potrzeby w zakresie mebli na wymiar i kuchni. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn oraz zespołem doświadczonych stolarzy. Postaw na firmę która Cię nie zawiedzie i przygotuje dla Ciebie piękne meble na wymiar.